agrozoo.net v.1.0.0 β
Domov  Forum  Galerija  Prodam/kupim  Članki  Novice  Orodja  Igre  Stat.  FAQ  O nas  Site map 
Status:Obiskovalec   Registracija   Prijava
Avtorji
Išči

Chrysomeloidea

Rosalia alpina, Alpski kozliček
Rosalia alpina, Alpski kozliček
Phratora vitellinae, Mala vrbovka
Phratora vitellinae, Mala vrbovka
Tetropium gabrieli
Tetropium gabrieli
Lamia textor, Črni kosec
Lamia textor, Črni kosec
Hypocassida subferruginea, Čeladnik
Hypocassida subferruginea, Čeladnik
Cryptocephalus (cryptocephalus) trimaculatus, Skritoglavec
Cryptocephalus (cryptocephalus) trimaculatus, Skritoglavec
Anastrangalia dubia
Anastrangalia dubia
Chrysochus asclepiadeus
Chrysochus asclepiadeus
Stenopterus rufus, Koničastokrili kozliček
Stenopterus rufus, Koničastokrili kozliček
Agapanthia (epoptes) villosoviridescens, Osatov kozliček
Agapanthia (epoptes) villosoviridescens, Osatov kozliček
Oxymirus cursor
Oxymirus cursor
Clytra (clytra) quadripunctata
Clytra (clytra) quadripunctata
Stenocorus meridianus, Južni kozliček
Stenocorus meridianus, Južni kozliček
Stenocorus meridianus, Južni kozliček
Stenocorus meridianus, Južni kozliček
Ropalopus femoratus
Ropalopus femoratus
Calamobius filum
Calamobius filum
Galeruca (galeruca) pomonae
Galeruca (galeruca) pomonae
Cassida stigmatica
Cassida stigmatica
Chrysomela vigintipunctata, Vrbova topolovka
Chrysomela vigintipunctata, Vrbova topolovka
Longitarsus
Longitarsus
Bruchus pisorum, Grahar
Bruchus pisorum, Grahar
Chrysolina sturmi
Chrysolina sturmi
Aphthona venustula
Aphthona venustula
Molorchus minor, Mali kratkokrili kozliček
Molorchus minor, Mali kratkokrili kozliček
Chrysolina (chrysolina) rufa
Chrysolina (chrysolina) rufa
Gonioctena decemnotata
Gonioctena decemnotata
Plateumaris rustica
Plateumaris rustica
Oreina (oreina) liturata, črtasta gornica
Oreina (oreina) liturata, črtasta gornica
Cryptocephalus (cryptocephalus) moraei, Skritoglavec
Cryptocephalus (cryptocephalus) moraei, Skritoglavec
Phymatodes testaceus
Phymatodes testaceus
Plateumaris sericea
Plateumaris sericea
Plateumaris sericea
Plateumaris sericea
Chrysolina (hypericia) hyperici, Šentjanžev lepenec
Chrysolina (hypericia) hyperici, Šentjanžev lepenec
Anastrangalia dubia
Anastrangalia dubia
Rhagium inquisitor, Kratkorogi kozliček
Rhagium inquisitor, Kratkorogi kozliček
Psylliodes (psylliodes) affinis, Krompirjev bolhač
Psylliodes (psylliodes) affinis, Krompirjev bolhač
Lilioceris merdigera, Navadna lilijevka
Lilioceris merdigera, Navadna lilijevka
Lilioceris merdigera, Navadna lilijevka
Lilioceris merdigera, Navadna lilijevka
Chrysolina (stichoptera) sanguinolenta
Chrysolina (stichoptera) sanguinolenta
Cassida rubiginosa, Čeladnik
Cassida rubiginosa, Čeladnik
Xylotrechus (rusticoclytus) rusticus
Xylotrechus (rusticoclytus) rusticus
Chrysolina (melasomoptera) grossa
Chrysolina (melasomoptera) grossa
Donacia crassipes, Debelonoga močvirka
Donacia crassipes, Debelonoga močvirka
Galeruca (galeruca) tanaceti, Vratičev lepenec
Galeruca (galeruca) tanaceti, Vratičev lepenec
Epitrix atropae, Volčečešnjevi bolhač
Epitrix atropae, Volčečešnjevi bolhač
Chrysolina sturmi
Chrysolina sturmi
Cryptocephalus (cryptocephalus) nitidus
Cryptocephalus (cryptocephalus) nitidus
Epitrix atropae, Volčečešnjevi bolhač
Epitrix atropae, Volčečešnjevi bolhač
Epitrix atropae, Volčečešnjevi bolhač
Epitrix atropae, Volčečešnjevi bolhač
Chrysomela (chrysomela) populi, Rdeča topolovka
Chrysomela (chrysomela) populi, Rdeča topolovka
Anoplodera sexguttata
Anoplodera sexguttata
Chrysolina (erythrochrysa) polita
Chrysolina (erythrochrysa) polita
Chrysolina (erythrochrysa) polita
Chrysolina (erythrochrysa) polita
Lachnaia (lachnaia) sexpunctata, Lepenec
Lachnaia (lachnaia) sexpunctata, Lepenec
Lachnaia (lachnaia) sexpunctata, Lepenec
Lachnaia (lachnaia) sexpunctata, Lepenec
Agapanthia intermedia
Agapanthia intermedia
Chrysomela (chrysomela) populi, Rdeča topolovka
Chrysomela (chrysomela) populi, Rdeča topolovka
Cassida (odontionycha) viridis, Zelena ščitarka
Cassida (odontionycha) viridis, Zelena ščitarka
Chrysolina (colaphoptera) purpurascens
Chrysolina (colaphoptera) purpurascens
Aphthona
Aphthona
Callidium violaceum, Modri kozliček
Callidium violaceum, Modri kozliček
Phaedon cochleariae, Hrenar
Phaedon cochleariae, Hrenar
Rhagium inquisitor, Kratkorogi kozliček
Rhagium inquisitor, Kratkorogi kozliček
Callidium violaceum, Modri kozliček
Callidium violaceum, Modri kozliček
Callidium violaceum, Modri kozliček
Callidium violaceum, Modri kozliček
Callidium violaceum, Modri kozliček
Callidium violaceum, Modri kozliček
Callidium violaceum, Modri kozliček
Callidium violaceum, Modri kozliček
Pyrrhalta viburni, Brogovitovec
Pyrrhalta viburni, Brogovitovec
Pyrrhalta viburni, Brogovitovec
Pyrrhalta viburni, Brogovitovec
Monochamus saltuarius, Dimnikarski žagovinar
Monochamus saltuarius, Dimnikarski žagovinar
Tetropium
Tetropium
Prionus (prionus) coriarius, Strojar
Prionus (prionus) coriarius, Strojar
Tragosoma harrisii
Tragosoma harrisii
Acmaeops marginatus
Acmaeops marginatus
Acmaeops marginatus
Acmaeops marginatus
Clytus rhamni
Clytus rhamni
Agapanthia cardui
Agapanthia cardui
Agapanthia cynarae
Agapanthia cynarae
Anaglyptus gibbosus
Anaglyptus gibbosus
Cyrtoclytus capra
Cyrtoclytus capra
Gracilia minuta
Gracilia minuta
Isotomus speciosus
Isotomus speciosus
Judolia sexmaculata
Judolia sexmaculata
Lepturalia nigripes
Lepturalia nigripes
Leptura (macroleptura) thoracica
Leptura (macroleptura) thoracica
Phytoecia icterica
Phytoecia icterica
Pedostrangalia (pedostrangalia) revestita
Pedostrangalia (pedostrangalia) revestita
Pedostrangalia (pedostrangalia) revestita
Pedostrangalia (pedostrangalia) revestita
Poecilium rufipes
Poecilium rufipes
Psylliodes (psylliodes) affinis, Krompirjev bolhač
Psylliodes (psylliodes) affinis, Krompirjev bolhač
Epitrix tuberis
Epitrix tuberis
Phratora vitellinae, Mala vrbovka
Phratora vitellinae, Mala vrbovka
Chrysolina
Chrysolina
Chrysomela (chrysomela) populi, Rdeča topolovka
Chrysomela (chrysomela) populi, Rdeča topolovka
Chrysomela (chrysomela) populi, Rdeča topolovka
Chrysomela (chrysomela) populi, Rdeča topolovka
Cassida
Cassida
Galeruca
Galeruca
Plagiodera versicolora, Modri vrbov lepenec
Plagiodera versicolora, Modri vrbov lepenec
Chrysolina (colaphoptera) purpurascens
Chrysolina (colaphoptera) purpurascens
Chrysomela tremulae, Topolova zlatica
Chrysomela tremulae, Topolova zlatica
Smaragdina affinis
Smaragdina affinis
Phymatodes testaceus
Phymatodes testaceus
Anoplophora chinensis, Kitajski kozliček
Anoplophora chinensis, Kitajski kozliček
Zeugophora flavicollis
Zeugophora flavicollis
Altica quercetorum, Hrastov bolhač
Altica quercetorum, Hrastov bolhač
Exocentrus adspersus
Exocentrus adspersus
Sphaeroderma testaceum
Sphaeroderma testaceum
Bruchus pisorum, Grahar
Bruchus pisorum, Grahar
Mantura
Mantura
Galeruca (galeruca) tanaceti, Vratičev lepenec
Galeruca (galeruca) tanaceti, Vratičev lepenec
Galeruca (galeruca) tanaceti, Vratičev lepenec
Galeruca (galeruca) tanaceti, Vratičev lepenec
Chrysolina
Chrysolina
Phratora vitellinae, Mala vrbovka
Phratora vitellinae, Mala vrbovka
Pogonocherus hispidulus, Čopasti kozliček
Pogonocherus hispidulus, Čopasti kozliček
Cryptocephalus (cryptocephalus) nitidus
Cryptocephalus (cryptocephalus) nitidus
Sphaeroderma rubidum
Sphaeroderma rubidum
Chrysolina (erythrochrysa) polita
Chrysolina (erythrochrysa) polita
Oreina, Visokogornice
Oreina, Visokogornice
Cassida
Cassida
Neocrepidodera
Neocrepidodera
Podagrica fuscicornis, Slezenov bolhač
Podagrica fuscicornis, Slezenov bolhač
Crepidodera aurata
Crepidodera aurata
Gonioctena (goniomena) interposita
Gonioctena (goniomena) interposita
Chrysomela vigintipunctata, Vrbova topolovka
Chrysomela vigintipunctata, Vrbova topolovka
Molorchus umbellatarum
Molorchus umbellatarum
Cryptocephalus (cryptocephalus) marginatus, Skritoglavec
Cryptocephalus (cryptocephalus) marginatus, Skritoglavec
Musaria affinis, Črnonogi kozliček
Musaria affinis, Črnonogi kozliček
Oulema melanopus, Rdeči žitni strgač
Oulema melanopus, Rdeči žitni strgač
Crioceris duodecimpunctata, Pikčasta beluševka
Crioceris duodecimpunctata, Pikčasta beluševka
Cortodera femorata
Cortodera femorata
Gastrophysa polygoni
Gastrophysa polygoni
Gastrophysa viridula
Gastrophysa viridula
Stenostola ferrea
Stenostola ferrea
Pogonocherus decoratus
Pogonocherus decoratus
Poecilium alni
Poecilium alni
Ropalopus macropus
Ropalopus macropus
Neoclytus acuminatus
Neoclytus acuminatus
Gonioctena (gonioctena) viminalis
Gonioctena (gonioctena) viminalis
Rhagium inquisitor, Kratkorogi kozliček
Rhagium inquisitor, Kratkorogi kozliček
Cassida (pseudocassida) murraea, Pegasti čeladnik
Cassida (pseudocassida) murraea, Pegasti čeladnik
Zeugophora flavicollis
Zeugophora flavicollis
Cryptocephalus (disopus) pini
Cryptocephalus (disopus) pini
Cryptocephalus (cryptocephalus) octopunctatus, Osempikasti glavotaj
Cryptocephalus (cryptocephalus) octopunctatus, Osempikasti glavotaj
Cryptocephalus (burlinius) ocellatus
Cryptocephalus (burlinius) ocellatus
Chrysolina (euchrysolina) graminis, Vratičev lepenec
Chrysolina (euchrysolina) graminis, Vratičev lepenec
Phyllotreta nemorum, Progasti kapusov bolhač
Phyllotreta nemorum, Progasti kapusov bolhač
Prionus (prionus) coriarius, Strojar
Prionus (prionus) coriarius, Strojar
Prionus (prionus) coriarius, Strojar
Prionus (prionus) coriarius, Strojar
Podagrica fuscipes
Podagrica fuscipes
Neocrepidodera
Neocrepidodera
Pachyta quadrimaculata, Štiripikasti kozliček
Pachyta quadrimaculata, Štiripikasti kozliček
Crepidodera aurata
Crepidodera aurata
Cryptocephalus (cryptocephalus) moraei, Skritoglavec
Cryptocephalus (cryptocephalus) moraei, Skritoglavec
Paracorymbia maculicornis maculicornis
Paracorymbia maculicornis maculicornis
Stenurella septempunctata, Sedempikčasti vitki kozliček
Stenurella septempunctata, Sedempikčasti vitki kozliček
Anastrangalia dubia
Anastrangalia dubia
Chrysolina varians
Chrysolina varians
Pidonia lurida
Pidonia lurida
Stenurella melanura, Mali vitki kozliček
Stenurella melanura, Mali vitki kozliček
Xylotrechus (rusticoclytus) rusticus
Xylotrechus (rusticoclytus) rusticus
Plagionotus detritus
Plagionotus detritus
Sphaeroderma rubidum
Sphaeroderma rubidum
Pogonocherus fasciculatus
Pogonocherus fasciculatus
Neocrepidodera transversa
Neocrepidodera transversa
Chrysolina (erythrochrysa) polita
Chrysolina (erythrochrysa) polita
Cassida vibex, Čeladnik
Cassida vibex, Čeladnik
Luperus luperus
Luperus luperus
Clytra (clytra) quadripunctata
Clytra (clytra) quadripunctata
Oberea oculata, Vrbov kozliček
Oberea oculata, Vrbov kozliček
Oulema melanopus, Rdeči žitni strgač
Oulema melanopus, Rdeči žitni strgač
Chaetocnema tibialis, Pesni bolhač
Chaetocnema tibialis, Pesni bolhač
Cryptocephalus (cryptocephalus) trimaculatus, Skritoglavec
Cryptocephalus (cryptocephalus) trimaculatus, Skritoglavec
Phytoecia virgula
Phytoecia virgula
Chrysolina (synerga) coerulans
Chrysolina (synerga) coerulans
Chrysolina (synerga) herbacea, Metin lepenec
Chrysolina (synerga) herbacea, Metin lepenec
Chrysolina (fastuolina) fastuosa, Scopolijev lepenec
Chrysolina (fastuolina) fastuosa, Scopolijev lepenec
Coptocephala (coptocephala) scopolina
Coptocephala (coptocephala) scopolina
Coptocephala (coptocephala) unifasciata
Coptocephala (coptocephala) unifasciata
Phyllotreta nigripes, Modri kapusov bolhač
Phyllotreta nigripes, Modri kapusov bolhač
Prionus (prionus) coriarius, Strojar
Prionus (prionus) coriarius, Strojar
Chlorophorus figuratus
Chlorophorus figuratus
Strangalia attenuata
Strangalia attenuata
Stictoleptura scutellata, Črni vitki kozliček
Stictoleptura scutellata, Črni vitki kozliček
Strangalia attenuata
Strangalia attenuata
Chlorophorus sartor
Chlorophorus sartor
Oreina (oreina) liturata, črtasta gornica
Oreina (oreina) liturata, črtasta gornica
Pidonia lurida
Pidonia lurida
Stenurella melanura, Mali vitki kozliček
Stenurella melanura, Mali vitki kozliček
Chrysomela (chrysomela) populi, Rdeča topolovka
Chrysomela (chrysomela) populi, Rdeča topolovka
Cassida rubiginosa, Čeladnik
Cassida rubiginosa, Čeladnik
Stenopterus rufus, Koničastokrili kozliček
Stenopterus rufus, Koničastokrili kozliček
Xylosteus spinolae
Xylosteus spinolae
Stenostola dubia
Stenostola dubia
Stenopterus flavicornis
Stenopterus flavicornis
Stenopterus ater
Stenopterus ater
Spondylis buprestoides, Gozdni kozliček
Spondylis buprestoides, Gozdni kozliček
Saperda similis
Saperda similis
Paracorymbia fulva
Paracorymbia fulva
Pachytodes erraticus
Pachytodes erraticus
Oplosia cinerea
Oplosia cinerea
Oberea linearis, Leskov rogin
Oberea linearis, Leskov rogin
Komentarji Samo za taxonomsko enoto: Chrysomeloidea:
7325 sl 10.05.2019   09:58:29   miran  
Dodaj komentar:
captcha b =
SQL processing 83,Page generated in 132 miliseconds