agrozoo.net v.1.0.0 β
Domov  Forum  Galerija  Prodam/kupim  Članki  Novice  Orodja  Igre  Stat.  FAQ  O nas  Site map 
Status:Obiskovalec   Registracija   Prijava
Avtorji
Išči

Animalia

Nemesia
Nemesia
Nemesia
Nemesia
Chromatomyia
Chromatomyia
Chromatomyia
Chromatomyia
Dichrorampha alpinana
Dichrorampha alpinana
Deraeocoris ruber, Rdeča krempljarka
Deraeocoris ruber, Rdeča krempljarka
Opomyza germinationis, Travna muha
Opomyza germinationis, Travna muha
Trichodes favarius, Temnošivi čebelji volk
Trichodes favarius, Temnošivi čebelji volk
Trichodes apiarius, Čebelji volkec
Trichodes apiarius, Čebelji volkec
Chrysotoxum bicinctum, Osasta trepetavka
Chrysotoxum bicinctum, Osasta trepetavka
Orthonotus rufifrons
Orthonotus rufifrons
Cassida
Cassida
Papilio machaon, Lastovičar
Papilio machaon, Lastovičar
Pegomya
Pegomya
Linognathus stenopsis
Linognathus stenopsis
Ephemera danica, Zmajevka
Ephemera danica, Zmajevka
Rhagonycha (rhagonycha) gallica
Rhagonycha (rhagonycha) gallica
Pseudeuophrys lanigera
Pseudeuophrys lanigera
Leptorchestes berolinensis, Opasani skakač
Leptorchestes berolinensis, Opasani skakač
Galeruca
Galeruca
Eilema caniola, Skalni lišajar
Eilema caniola, Skalni lišajar
Metriochroa latifoliella
Metriochroa latifoliella
Aphis (aphis) taraxacicola
Aphis (aphis) taraxacicola
Arge cyanocrocea, Robidova grizlica
Arge cyanocrocea, Robidova grizlica
Arge cyanocrocea, Robidova grizlica
Arge cyanocrocea, Robidova grizlica
Chloroclysta siterata
Chloroclysta siterata
Pegomya solennis
Pegomya solennis
Stictopleurus punctatonervosus, Rastlinska stenica
Stictopleurus punctatonervosus, Rastlinska stenica
Stenotus binotatus, Dvopikčasta travniška stenica
Stenotus binotatus, Dvopikčasta travniška stenica
Stenotus binotatus, Dvopikčasta travniška stenica
Stenotus binotatus, Dvopikčasta travniška stenica
Eupeodes
Eupeodes
Polyommatus (polyommatus) dorylas, Turkizni modrin
Polyommatus (polyommatus) dorylas, Turkizni modrin
Polyommatus (polyommatus) dorylas, Turkizni modrin
Polyommatus (polyommatus) dorylas, Turkizni modrin
Tetraneura (tetraneura) ulmi, Koreninska uš
Tetraneura (tetraneura) ulmi, Koreninska uš
Valgus hemipterus, Minica
Valgus hemipterus, Minica
Torymidae
Torymidae
Platymetopius undatus
Platymetopius undatus
Ceratopogonidae, Mušate
Ceratopogonidae, Mušate
Perapion (perapion) curtirostre, Semenojedi rilčkar
Perapion (perapion) curtirostre, Semenojedi rilčkar
Apethymus serotinus, Zgodnja hrastova grizlica
Apethymus serotinus, Zgodnja hrastova grizlica
Apethymus serotinus, Zgodnja hrastova grizlica
Apethymus serotinus, Zgodnja hrastova grizlica
Neria cibaria, Hoduljastonoga muha
Neria cibaria, Hoduljastonoga muha
Hypochrysa elegans
Hypochrysa elegans
Agrilus sinuatus, Hruškov krasnik
Agrilus sinuatus, Hruškov krasnik
Cacopsylla mali, Jablanova bolšica
Cacopsylla mali, Jablanova bolšica
Ditomyia fasciata
Ditomyia fasciata
Crumomyia, Gnojeva muha
Crumomyia, Gnojeva muha
Cyclosa conica, Koničasti pajek
Cyclosa conica, Koničasti pajek
Platyarthrus hoffmannseggii, Mravljiščni prašiček
Platyarthrus hoffmannseggii, Mravljiščni prašiček
Plagiodera versicolora, Modri vrbov lepenec
Plagiodera versicolora, Modri vrbov lepenec
Echinocardium cordatum, Mali srčasti ježek
Echinocardium cordatum, Mali srčasti ježek
Harmonia axyridis, Harlekinska polonica
Harmonia axyridis, Harlekinska polonica
Scolytinae, Beljavarji
Scolytinae, Beljavarji
Anoplius (arachnophroctonus) viaticus, Navadna stezičarka
Anoplius (arachnophroctonus) viaticus, Navadna stezičarka
Chrysolina (colaphoptera) purpurascens
Chrysolina (colaphoptera) purpurascens
Anomia ephippium, Sedlasta anomija
Anomia ephippium, Sedlasta anomija
Cereus pedunculatus, Sončna veternica
Cereus pedunculatus, Sončna veternica
Cereus pedunculatus, Sončna veternica
Cereus pedunculatus, Sončna veternica
Solea solea, Morski list
Solea solea, Morski list
Myxicola infundibulum, Peščeni cevkar
Myxicola infundibulum, Peščeni cevkar
Anthribus albinus, Beli širokorilčar
Anthribus albinus, Beli širokorilčar
Drosophila melanogaster, Rosnica
Drosophila melanogaster, Rosnica
Leucophenga (leucophenga) maculata
Leucophenga (leucophenga) maculata
Lordithon trinotatus
Lordithon trinotatus
Phylloneta
Phylloneta
Diurnea fagella, Bukova veščica
Diurnea fagella, Bukova veščica
Acari, Pršice
Acari, Pršice
Endomychus coccineus, Postavni gobov hrošč
Endomychus coccineus, Postavni gobov hrošč
Badister (trimorphus) sodalis, Topokleščec
Badister (trimorphus) sodalis, Topokleščec
Harpalus (harpalus) distinguendus
Harpalus (harpalus) distinguendus
Trechus (trechus) obtusus
Trechus (trechus) obtusus
Pterostichus (bothriopterus) oblongopunctatus, Veliki kopač
Pterostichus (bothriopterus) oblongopunctatus, Veliki kopač
Carabus (platycarabus) irregularis, Debeloglavi krešič
Carabus (platycarabus) irregularis, Debeloglavi krešič
Blaps mortisaga, Mrtvaški sel
Blaps mortisaga, Mrtvaški sel
Platycerus caraboides, Kratkorožec
Platycerus caraboides, Kratkorožec
Carabus (carabus) granulatus, Zrnasti krešič
Carabus (carabus) granulatus, Zrnasti krešič
Anura, Žabe
Anura, Žabe
Actinia striata, Vzdolžnoprogasta morska vetrnica
Actinia striata, Vzdolžnoprogasta morska vetrnica
Campodea, Dvorepka
Campodea, Dvorepka
Androniscus
Androniscus
Haemopis sanguisuga, Konjska pijavka
Haemopis sanguisuga, Konjska pijavka
Tortricidae, Zavijači in sukači
Tortricidae, Zavijači in sukači
Chrysomela tremulae, Topolova zlatica
Chrysomela tremulae, Topolova zlatica
Phaiogramma etruscaria
Phaiogramma etruscaria
Calamia tridens
Calamia tridens
Osmia cornuta, Rogata dišavka
Osmia cornuta, Rogata dišavka
Spirorbis, Pritlikavi cevkar
Spirorbis, Pritlikavi cevkar
Calosoma (calosoma) sycophanta, Moškatnik
Calosoma (calosoma) sycophanta, Moškatnik
Calosoma (calosoma) sycophanta, Moškatnik
Calosoma (calosoma) sycophanta, Moškatnik
Hemithea aestivaria
Hemithea aestivaria
Scolia (discolia) hirta, Ščetinasta skolija
Scolia (discolia) hirta, Ščetinasta skolija
Pinna rudis, Bodičasti leščur
Pinna rudis, Bodičasti leščur
Mytilaster minimus, Mala klapavica
Mytilaster minimus, Mala klapavica
Thaumetopoea pityocampa, Pinijev sprevodni prelec
Thaumetopoea pityocampa, Pinijev sprevodni prelec
Thaumetopoea pityocampa, Pinijev sprevodni prelec
Thaumetopoea pityocampa, Pinijev sprevodni prelec
Actinia equina, Rdeča morska vetrnica
Actinia equina, Rdeča morska vetrnica
Anemonia viridis, Voščena morska vetrnica
Anemonia viridis, Voščena morska vetrnica
Actinia cari, Prečnoprogasta morska vetrnica
Actinia cari, Prečnoprogasta morska vetrnica
Glycymeris glycymeris, Žametna školjka
Glycymeris glycymeris, Žametna školjka
Emarginula multistriata
Emarginula multistriata
Clanculus cruciatus
Clanculus cruciatus
Eriphia verrucosa, Kosmelj
Eriphia verrucosa, Kosmelj
Diodora italica, Italjanska strešica
Diodora italica, Italjanska strešica
Cerastoderma glaucum
Cerastoderma glaucum
Anemonia sulcata, Voščena morska vetrnica
Anemonia sulcata, Voščena morska vetrnica
Phorbas tenacior, Modra skorjevka
Phorbas tenacior, Modra skorjevka
Alvania cimex
Alvania cimex
Aiptasia mutabilis, Marmornata morska vetrnica
Aiptasia mutabilis, Marmornata morska vetrnica
Acanthocardia aculeata, Bodičasta srčanka
Acanthocardia aculeata, Bodičasta srčanka
Fusinus rostratus
Fusinus rostratus
Polyommatus (agrodiaetus) damon, Beloprogasti modrin
Polyommatus (agrodiaetus) damon, Beloprogasti modrin
Agrochola (leptologia) lota
Agrochola (leptologia) lota
Agrochola (leptologia) lota
Agrochola (leptologia) lota
Agrochola (anchoscelis) litura, Vrbova sovka
Agrochola (anchoscelis) litura, Vrbova sovka
Agelena labyrinthica, Veliki lijakar
Agelena labyrinthica, Veliki lijakar
Agabus (agabus) undulatus
Agabus (agabus) undulatus
Actinotia polyodon, Šentjanževa sovka
Actinotia polyodon, Šentjanževa sovka
Acanthinula aculeata
Acanthinula aculeata
Aradus betulinus
Aradus betulinus
Stigmella catharticella
Stigmella catharticella
Stigmella carpinella, Gabrov listni zavrtač
Stigmella carpinella, Gabrov listni zavrtač
Stigmella betulicola
Stigmella betulicola
Stigmella atricapitella
Stigmella atricapitella
Stigmella assimilella
Stigmella assimilella
Stigmella malella, Jablanov listni zavrtač
Stigmella malella, Jablanov listni zavrtač
Dioryctria abietella, Smrekov plamenec
Dioryctria abietella, Smrekov plamenec
Metcalfa pruinosa, Medeči škržatek
Metcalfa pruinosa, Medeči škržatek
Corythucha ciliata, Platanova čipkarka
Corythucha ciliata, Platanova čipkarka
Coleophora laricella, Macesnov molj
Coleophora laricella, Macesnov molj
Physokermes piceae, Jelov kapar
Physokermes piceae, Jelov kapar
Pineus (pineus) strobi, Uš zelenega bora
Pineus (pineus) strobi, Uš zelenega bora
Pineus (pineus) strobi, Uš zelenega bora
Pineus (pineus) strobi, Uš zelenega bora
Bursaphelenchus xylophilus, Borova ogorčica
Bursaphelenchus xylophilus, Borova ogorčica
Protaetia (liocola) lugubris, Marmornata minica
Protaetia (liocola) lugubris, Marmornata minica
Gnorimus variabilis, Minica
Gnorimus variabilis, Minica
Aesalus scarabaeoides, Nosorožec
Aesalus scarabaeoides, Nosorožec
Smaragdina affinis
Smaragdina affinis
Aulagromyza fulvicornis
Aulagromyza fulvicornis
Aulagromyza populi
Aulagromyza populi
Argyresthia (blastotere) trifasciata, Cipresov zapredkar
Argyresthia (blastotere) trifasciata, Cipresov zapredkar
Argyresthia (blastotere) thuiella, Klekov listni zavrtač
Argyresthia (blastotere) thuiella, Klekov listni zavrtač
Antispila metallella
Antispila metallella
Amauromyza (cephalomyza) labiatarum
Amauromyza (cephalomyza) labiatarum
Amauromyza flavifrons
Amauromyza flavifrons
Agromyza parvicornis
Agromyza parvicornis
Agromyza frontella
Agromyza frontella
Agromyza nana
Agromyza nana
Agromyza abiens
Agromyza abiens
Agromyza idaeiana
Agromyza idaeiana
Agromyza abiens
Agromyza abiens
Pissodes (pissodes) pini, Veliki borov rilčkar
Pissodes (pissodes) pini, Veliki borov rilčkar
Pityogenes bidentatus, Dvozobi borov lubadar
Pityogenes bidentatus, Dvozobi borov lubadar
Tilloidea unifasciata
Tilloidea unifasciata
Megatominae
Megatominae
Phymatodes testaceus
Phymatodes testaceus
Pristiphora (lygaeonematus) abietina, Mala smrekova grizlica
Pristiphora (lygaeonematus) abietina, Mala smrekova grizlica
Diprion pini, Borova grizlica
Diprion pini, Borova grizlica
Synanthedon spheciformis
Synanthedon spheciformis
Synanthedon tipuliformis, Ribezova steklokrilka
Synanthedon tipuliformis, Ribezova steklokrilka
Synanthedon tipuliformis, Ribezova steklokrilka
Synanthedon tipuliformis, Ribezova steklokrilka
Sesia apiformis, Veliki topolov steklokrilec
Sesia apiformis, Veliki topolov steklokrilec
Paranthrene tabaniformis, Mali topolov steklokrilec
Paranthrene tabaniformis, Mali topolov steklokrilec
Paranthrene tabaniformis, Mali topolov steklokrilec
Paranthrene tabaniformis, Mali topolov steklokrilec
Retinia resinella, Borov zavijač
Retinia resinella, Borov zavijač
Epinotia tetraquetrana, Brezov popkov zavijač
Epinotia tetraquetrana, Brezov popkov zavijač
Stenolechia gemmella
Stenolechia gemmella
Zimmermannia heringiella
Zimmermannia heringiella
Zeuzera pyrina, Modro sitce
Zeuzera pyrina, Modro sitce
Cossus cossus, Vrbar
Cossus cossus, Vrbar
Cossus cossus, Vrbar
Cossus cossus, Vrbar
Rabdophaga saliciperda, Vrbova lesna hržica
Rabdophaga saliciperda, Vrbova lesna hržica
Strongylogaster multifasciata
Strongylogaster multifasciata
Cladardis elongatula, Vrtnična (rožna) zavrtalka
Cladardis elongatula, Vrtnična (rožna) zavrtalka
Cladardis elongatula, Vrtnična (rožna) zavrtalka
Cladardis elongatula, Vrtnična (rožna) zavrtalka
Cimbex femoratus, Velika betičasta osica
Cimbex femoratus, Velika betičasta osica
Sirex noctilio, Borova lesna osa
Sirex noctilio, Borova lesna osa
Sirex noctilio, Borova lesna osa
Sirex noctilio, Borova lesna osa
Bostrichus bicolor, Kosmati bukov lubadar
Bostrichus bicolor, Kosmati bukov lubadar
Bostrichus bicolor, Kosmati bukov lubadar
Bostrichus bicolor, Kosmati bukov lubadar
Stigmella ruficapitella
Stigmella ruficapitella
Lepidosaphes ulmi, Vejicati kapar
Lepidosaphes ulmi, Vejicati kapar
Coleophora lutipennella
Coleophora lutipennella
Chionaspis salicis, Vrbov kapar
Chionaspis salicis, Vrbov kapar
Cydia splendana, Breskov zavijač
Cydia splendana, Breskov zavijač
Anoplophora chinensis, Kitajski kozliček
Anoplophora chinensis, Kitajski kozliček
Vespa borealis, Veliki sršen
Vespa borealis, Veliki sršen
Cynips longiventris, Progasta šiškarica
Cynips longiventris, Progasta šiškarica
Agrilus angustulus, Hrastov krasnik
Agrilus angustulus, Hrastov krasnik
Parthenolecanium rufulum
Parthenolecanium rufulum
Operophtera brumata, Mali zimski pedic
Operophtera brumata, Mali zimski pedic
Platypus cylindrus, Hrastov strženar
Platypus cylindrus, Hrastov strženar
Xylosandrus germanus
Xylosandrus germanus
Coptotriche angusticollella
Coptotriche angusticollella
Trachys minutus, Krasnik
Trachys minutus, Krasnik
Zeugophora flavicollis
Zeugophora flavicollis
Cossonus (caenocossonus) parallelepipedus
Cossonus (caenocossonus) parallelepipedus
Rhyncolus (rhyncolus) ater
Rhyncolus (rhyncolus) ater
Cydia strobilella, Zavijač smrekovih storžev
Cydia strobilella, Zavijač smrekovih storžev
Bupalus piniaria, Borov pedic
Bupalus piniaria, Borov pedic
Scolytus multistriatus, Mali brestov beljavar
Scolytus multistriatus, Mali brestov beljavar
Uleiota planata, Ploski zrnar
Uleiota planata, Ploski zrnar
Dodaj komentar:
captcha g =
SQL processing 5522,Page generated in 6201 miliseconds