Pošlji komentar
Domov
Galerija
Orodja
Članki
Novice
Igre
Stat.
FAQ
O nas
Site map
Registracija
Prijava
Prijavite napako, komentirajte, predlagajte ...
Avtorji
Išči
Lista vseh vrst v galeriji
?
?
?
?
lnd
Upload
Arthropoda
Abraxas (calospilos) sylvata, Gozdni panterček
Operophtera fagata, Bukov zimski pedic
Dasineura gleditchiae, Gledičevkina hržica
Pegomya bicolor, Kisličina cvetna muha
Pityogenes chalcographus, Šesterozobi smrekov lubadar
Buprestis (buprestis) haemorrhoidalis, Mali borov krasnik
Harpalus (pseudoophonus) griseus
Pterostichus (Platysma) niger, Veliki kopač
Harpalus (harpalus) dimidiatus
Dacne (dacne) bipustulata
Rhizophagus (rhizophagus) bipustulatus
Silvanus unidentatus, Ploski zrnar
Prostomis mandibularis
Chrysanthia geniculata
Cratosilis denticollis
Nematus (pteronidea) salicis, Vrbja grizlica
Nematus (pteronidea) salicis, Vrbja grizlica
Aporophyla (phylapora) nigra
Agrochola (agrochola) lychnidis
Agrochola (agrochola) lychnidis
Mythimna (pseudaletia) unipuncta
Griposia aprilina
Griposia aprilina
Operophtera brumata, Mali zimski pedic
Linyphia triangularis, Viličasti baldahinar
Chrysodeixis chalcites, Paradižnikova sovka
Miridae, Mehkokožne stenice
Chrysodeixis chalcites, Paradižnikova sovka
Phyllonorycter leucographella, Ognjene trnov listni zavrtač
Amauromyza (amauromyza) fraxini
Stigmella carpinella, Gabrov listni zavrtač
Acalyptris platani
Phyllonorycter platani, Platanov listni zavijač
Axinotarsus marginalis, Mehkokrili cvetni hrošč
Trypocopris (trypocopris) vernalis, Smaragdni govnač
Autographa gamma, Glagolska sovka
Anoecia (anoecia) corni
Philaeus chrysops, Rdečehrbti skakač
Lophopilio palpinalis, Matič
Phoridae, Grbavke
Diglyphus isaea
Cecidophyes nudus
Ballus chalybeius
Dictyna uncinata
Dictyna uncinata
Stenacis euonymi
Autographa gamma, Glagolska sovka
Ectoedemia subbimaculella
Phyllonorycter heegeriella
Coleophora ahenella
Cynips longiventris, Progasta šiškarica
Neuroterus quercusbaccarum, Hrastova šiškarica
Ichneumon pupparum, Bubičar
Lepyrus capucinus
Oenopia doublieri, Polonica
Phyllocnistis vitegenella, Kačasti listni zavrtač vinske trte
Macrolophus rubi
Macrolophus rubi
Epitrimerus trilobus, bezgova pršica
Coleophora badiipennella
Carabus cancellatus intermedius
Glischrochilus quadripunctatus, Štiripikčasti sijajnik
Anania coronata, Bezgova travniška vešča
Pieris
Stelidota geminata
Phyllocnistis vitegenella, Kačasti listni zavrtač vinske trte
Stigmella plagicolella
Phyllocnistis vitegenella, Kačasti listni zavrtač vinske trte
Chromatomyia primulae, Jegličeva listna zavrtalka
Pegomya hyoscyami, Pesna muha
Galeruca (galeruca) tanaceti, Vratičev lepenec
Trachys minutus, Krasnik
Trachys minutus, Krasnik
Trachys minutus, Krasnik
Tephritis formosa
Bedellia somnulentella
Bedellia somnulentella
Pediaspis aceris, Javorjeva osa šiškarica
Bucculatrix frangutella
Acalitus rudis
Acalitus brevitarsus
Phyllocnistis vitegenella, Kačasti listni zavrtač vinske trte
Monophadnus latus, Telohova grizlica
Phyllonorycter issikii, Lipov listni zavrtač
Leptophyes punctatissima, Pikčasta steblikovka
Epitrix atropae, Volčečešnjevi bolhač
Leiobunum roseum, Rožnati dolgin
Clogmia albipunctatus, Kopalniška metuljasta mušica
Sicus ferrugineus, Muha debeloglavka
Eriosoma
Metrioptera brachyptera, Kratkokrila bilčnica
Camptopus lateralis, Sloka stenica
Calocoris roseomaculatus
Philaenus spumarius, Navadna slinarica
Chorthippus, Ščebetulja
Epinotia tedella, Smrekov zavijač
Stenodema (stenodema) holsata
Stenotus binotatus, Dvopikčasta travniška stenica
Agrothereutes abbreviatus
Liorhyssus hyalinus, Rastlinska stenica
Villa fasciata
Scantius aegyptius
Pyrrhocoris apterus, Šuštar
Pyrrhocoris apterus, Šuštar
Harpalus (harpalus) tardus
Ocypus (matidus) brunnipes
Anthocomus rufus, Mehkokrili cvetni hrošč
Staphylinidae, Mrharji
Histerinae
Chrysolina sturmi
Coccinula quatuordecimpustulata, Štirinajstpikčasta polonica
Caliroa cerasi, Češnjeva grizlica
Phyllodesma tremulifolia, Kokljica
Liorhyssus hyalinus, Rastlinska stenica
Graphosoma lineatum, Črtasta pižamarka
Caliroa cerasi, Češnjeva grizlica
Stigmella microtheriella
Tephritis formosa
Liorhyssus hyalinus, Rastlinska stenica
Oiceoptoma thoracicum, Rdečevrati mrhar
Liriomyza bryoniae, Paradižnikova listna zavrtalka
Nyctobrya (bryopsis) muralis
Geometridae, Pedici
Aptesis nigrocincta
Psyche
Melitaea cinxia, Pikasti pisanček
Euthystira brachyptera, Mala zlata kobilica
Gomphocerus sibiricus, Sibirska kijevka
Euchorthippus declivus, Kratkokrila suhotravka
Polyommatus (polyommatus) icarus, Navadni modrin
Sirex juvencus, Modra lesna osa
Cryptocephalus (cryptocephalus) nitidus
Thanasimus formicarius, Mravlji pisanec
Eurygaster testudinaria, Žitna stenica
Epitrix atropae, Volčečešnjevi bolhač
Epitrix atropae, Volčečešnjevi bolhač
Cryptococcus fagisuga, Bukov kapar
Duponchelia fovealis
Chalcidoidea
Camptopoeum frontale
Nomada basalis
Cucullia (shargacucullia) blattariae, Menih
Cucullia (shargacucullia) verbasci, Rjavi menih
Stigmella anomalella
Coleophora violacea
Hartigiola annulipes, Mala bukova listna hržica
Eriophyes exilis, Zvezdasta lipova pršica šiškarica
Liorhyssus hyalinus, Rastlinska stenica
Stictopleurus abutilon
Stictopleurus punctatonervosus, Rastlinska stenica
Stigmella pyri
Liriomyza amoena
Himacerus (aptus) mirmicoides, Mravljasta plenilka
Trichodes apiarius, Čebelji volkec
Coelioxys
Chelostoma
Gibbaranea gibbosa, Križevec
Scelionidae
Xanthorhoe biriviata
Stephanus serrator, Kronasti najezdnik
Serica brunnea, Rjava minica
Torymus longicalcar
Torymus longicalcar
Adalia (adalia) decempunctata, Desetpikčasta polonica
Aceria myriadeum, Rdeča maklenova pršica šiškarica
Nemorimyza posticata
Liriomyza pascuum
Amauromyza (amauromyza) lamii
Agonopterix petasitis
Eupithecia, Cvetlični pedici
Gonocerus acuteangulatus, Usnjatka
Ancistronycha abdominalis
Dascillus cervinus, Orhidejni hrošč
Phylus coryli, Leskova bledonožka
Campopleginae
Gonocerus acuteangulatus, Usnjatka
Dendryphantes rudis
Cinara (cinara) piceae, Velika črna smrekova uš
Cinara (cinara) piceae, Velika črna smrekova uš
Anthocomus fasciatus
Phyllonorycter esperella
Cacopsylla mali, Jablanova bolšica
Pediaspis aceris, Javorjeva osa šiškarica
Anania hortulata, Koprivova vešča
Eusphalerum
Diptera, Dvokrilci
Diptera, Dvokrilci
Epinotia abbreviana
Psyllobora vigintiduopunctata, 22 pikčasta polonica
Aceria cephalonea, Maklenova pršica šiškarica
Lepidoptera, Metulji
Arge berberidis, Češminova grizlica
Lopherus rubens
Melanomya nana
Phlogophora meticulosa, Ahatovka
Trypetoptera punctulata, Močvirska muha
Jodis lactearia
Scirtetes robustus
Chrysomela (chrysomela) populi, Rdeča topolovka
Rhagonycha (rhagonycha) gallica
Deraeocoris ruber, Rdeča krempljarka
Prev
Next
Dodaj komentar:
Slovenski
Hrvatski
Italiano
English
Français
Srpski(latinca)
Deutsch
Pусский язык
Español
=
SQL processing 1238,Page generated in 2006 miliseconds