Domov  Forum   Galerija  Prodam/kupim  Članki  Novice  Orodja  Igre  Stat.  FAQ  O nas  Site map 
Registracija Prijava
Prijavite napako, komentirajte, predlagajte ...
Avtorji
Išči

searchable nature photo gallery

Hypocassida subferruginea, Čeladnik
Hypocassida subferruginea, Čeladnik
Lygocoris (lygocoris) pabulinus, Listna stenica
Lygocoris (lygocoris) pabulinus, Listna stenica
Eurydema (eurydema) oleracea, Kapusova stenica
Eurydema (eurydema) oleracea, Kapusova stenica
Chiasmia clathrata, Mreževček
Chiasmia clathrata, Mreževček
Tetranychus urticae, Hmeljev rdeči pajek
Tetranychus urticae, Hmeljev rdeči pajek
Tetranychus urticae, Hmeljev rdeči pajek
Tetranychus urticae, Hmeljev rdeči pajek
Subcoccinella vigintiquatuorpunctata, Štiriindvajsetpikčasta polonica
Subcoccinella vigintiquatuorpunctata, Štiriindvajsetpikčasta polonica
Lacanobia (diataraxia) oleracea, Zelenjadna sovka
Lacanobia (diataraxia) oleracea, Zelenjadna sovka
Acontia (emmelia) trabealis, Slakova sovka
Acontia (emmelia) trabealis, Slakova sovka
Lacanobia (diataraxia) oleracea, Zelenjadna sovka
Lacanobia (diataraxia) oleracea, Zelenjadna sovka
Melanchra persicariae, Dresnova sovka
Melanchra persicariae, Dresnova sovka
Larentia clavaria
Larentia clavaria
Autographa gamma, Glagolska sovka
Autographa gamma, Glagolska sovka
Phytoplasma prunorum, Leptonekroza koščičarjev
Phytoplasma prunorum, Leptonekroza koščičarjev
Alternaria allii, Črna listna pegavost krompirja
Alternaria allii, Črna listna pegavost krompirja
Peridroma saucia, stepska talna sovka
Peridroma saucia, stepska talna sovka
Longitarsus
Longitarsus
Gymnoscelis rufifasciata
Gymnoscelis rufifasciata
Gymnoscelis rufifasciata
Gymnoscelis rufifasciata
Acronicta (viminia) rumicis, Kislična sovka
Acronicta (viminia) rumicis, Kislična sovka
Cassida rubiginosa, Čeladnik
Cassida rubiginosa, Čeladnik
Peridroma saucia, stepska talna sovka
Peridroma saucia, stepska talna sovka
Pterophorus pentadactyla, Beli peresničar
Pterophorus pentadactyla, Beli peresničar
Chrysodeixis chalcites, Paradižnikova sovka
Chrysodeixis chalcites, Paradižnikova sovka
Chrysodeixis chalcites, Paradižnikova sovka
Chrysodeixis chalcites, Paradižnikova sovka
Autographa gamma, Glagolska sovka
Autographa gamma, Glagolska sovka
Autographa gamma, Glagolska sovka
Autographa gamma, Glagolska sovka
Bedellia somnulentella
Bedellia somnulentella
Bedellia somnulentella
Bedellia somnulentella
Philaenus spumarius, Navadna slinarica
Philaenus spumarius, Navadna slinarica
Duponchelia fovealis
Duponchelia fovealis
Myzus persicae, Siva breskova uš
Myzus persicae, Siva breskova uš
Eurydema (eurydema) oleracea, Kapusova stenica
Eurydema (eurydema) oleracea, Kapusova stenica
Bedellia somnulentella
Bedellia somnulentella
Acronicta (viminia) rumicis, Kislična sovka
Acronicta (viminia) rumicis, Kislična sovka
Oxythyrea funesta, Lisasta minica
Oxythyrea funesta, Lisasta minica
Eilema
Eilema
Peribalus (peribalus) strictus, Ščitasta stenica
Peribalus (peribalus) strictus, Ščitasta stenica
Cassida
Cassida
Spilosoma lubricipeda, Pestrin
Spilosoma lubricipeda, Pestrin
Sphaeroderma testaceum
Sphaeroderma testaceum
Philaenus spumarius, Navadna slinarica
Philaenus spumarius, Navadna slinarica
Nycterosea obstipata
Nycterosea obstipata
Axylia putris
Axylia putris
Axylia putris
Axylia putris
Agrotis ipsilon, Ipsilon sovka
Agrotis ipsilon, Ipsilon sovka
Aedia funesta
Aedia funesta
Aedia funesta
Aedia funesta
Agrotis segetum, Ozimna sovka
Agrotis segetum, Ozimna sovka
Spodoptera exigua
Spodoptera exigua
Lagria hirta, Dolgočleni hrošč
Lagria hirta, Dolgočleni hrošč
Aelia acuminata, Ostroglava žitna stenica
Aelia acuminata, Ostroglava žitna stenica
Cassida
Cassida
Eurydema (eurydema) oleracea, Kapusova stenica
Eurydema (eurydema) oleracea, Kapusova stenica
Aelia acuminata, Ostroglava žitna stenica
Aelia acuminata, Ostroglava žitna stenica
Eurydema (eurydema) oleracea, Kapusova stenica
Eurydema (eurydema) oleracea, Kapusova stenica
Malachius bipustulatus, Malahitni cvetni hrošč
Malachius bipustulatus, Malahitni cvetni hrošč
Oulema melanopus, Rdeči žitni strgač
Oulema melanopus, Rdeči žitni strgač
Ppv virus, Šarka
Ppv virus, Šarka
Thrips tabaci, Tobakov resar
Thrips tabaci, Tobakov resar
Gastrophysa polygoni
Gastrophysa polygoni
Macrosiphum (macrosiphum) rosae, Listna šipkova uš
Macrosiphum (macrosiphum) rosae, Listna šipkova uš
Autographa gamma, Glagolska sovka
Autographa gamma, Glagolska sovka
Autographa gamma, Glagolska sovka
Autographa gamma, Glagolska sovka
Stigmella
Stigmella
Autographa gamma, Glagolska sovka
Autographa gamma, Glagolska sovka
Autographa gamma, Glagolska sovka
Autographa gamma, Glagolska sovka
Chrysodeixis chalcites, Paradižnikova sovka
Chrysodeixis chalcites, Paradižnikova sovka
Autographa gamma, Glagolska sovka
Autographa gamma, Glagolska sovka
Autographa gamma, Glagolska sovka
Autographa gamma, Glagolska sovka
Autographa gamma, Glagolska sovka
Autographa gamma, Glagolska sovka
Nezara viridula, Zelena smrdljivka
Nezara viridula, Zelena smrdljivka
Nezara viridula, Zelena smrdljivka
Nezara viridula, Zelena smrdljivka
Chiasmia clathrata, Mreževček
Chiasmia clathrata, Mreževček
Autographa gamma, Glagolska sovka
Autographa gamma, Glagolska sovka
Autographa gamma, Glagolska sovka
Autographa gamma, Glagolska sovka
Cacoecimorpha pronubana, Nageljnov zavijač
Cacoecimorpha pronubana, Nageljnov zavijač
Argyroploce arbutella
Argyroploce arbutella
Rivula sericealis
Rivula sericealis
Oxythyrea funesta, Lisasta minica
Oxythyrea funesta, Lisasta minica
Subcoccinella vigintiquatuorpunctata, Štiriindvajsetpikčasta polonica
Subcoccinella vigintiquatuorpunctata, Štiriindvajsetpikčasta polonica
Malachius
Malachius
Stigmella
Stigmella
Tetranychus urticae, Hmeljev rdeči pajek
Tetranychus urticae, Hmeljev rdeči pajek
Aculops lycopersici, Paradižnikova rjasta pršica
Aculops lycopersici, Paradižnikova rjasta pršica
Tswv virus, Pegavost in uvelost paradižnika
Tswv virus, Pegavost in uvelost paradižnika
Helicoverpa armigera, Južna plodovrtka
Helicoverpa armigera, Južna plodovrtka
Lygocoris (lygocoris) pabulinus, Listna stenica
Lygocoris (lygocoris) pabulinus, Listna stenica
Peridroma saucia, stepska talna sovka
Peridroma saucia, stepska talna sovka
Peridroma saucia, stepska talna sovka
Peridroma saucia, stepska talna sovka
Argyrotaenia ljungiana
Argyrotaenia ljungiana
Anarta (calocestra) trifolii, Lobodna mora
Anarta (calocestra) trifolii, Lobodna mora
Anarta (calocestra) trifolii, Lobodna mora
Anarta (calocestra) trifolii, Lobodna mora
Alternaria brassicae, Črna listna pegavost kapusnic
Alternaria brassicae, Črna listna pegavost kapusnic
Oscinella frit, Švedska mušica
Oscinella frit, Švedska mušica
Oscinella frit, Švedska mušica
Oscinella frit, Švedska mušica
Oulema melanopus, Rdeči žitni strgač
Oulema melanopus, Rdeči žitni strgač
Clepsis rurinana
Clepsis rurinana
Sitochroa verticalis
Sitochroa verticalis
Eurydema (eurydema) oleracea, Kapusova stenica
Eurydema (eurydema) oleracea, Kapusova stenica
Eurydema (eurydema) oleracea, Kapusova stenica
Eurydema (eurydema) oleracea, Kapusova stenica
Archips crataegana
Archips crataegana
Hyalesthes obsoletus, Svetleči škržatek
Hyalesthes obsoletus, Svetleči škržatek
Cicadella viridis, Zeleni škržatek
Cicadella viridis, Zeleni škržatek
Cassida rubiginosa, Čeladnik
Cassida rubiginosa, Čeladnik
Philaenus spumarius, Navadna slinarica
Philaenus spumarius, Navadna slinarica
Autographa gamma, Glagolska sovka
Autographa gamma, Glagolska sovka
Eurydema (eurydema) oleracea, Kapusova stenica
Eurydema (eurydema) oleracea, Kapusova stenica
Eurydema (eurydema) oleracea, Kapusova stenica
Eurydema (eurydema) oleracea, Kapusova stenica
Lygocoris (lygocoris) pabulinus, Listna stenica
Lygocoris (lygocoris) pabulinus, Listna stenica
Cassida
Cassida
Helicoverpa armigera, Južna plodovrtka
Helicoverpa armigera, Južna plodovrtka
Helicoverpa armigera, Južna plodovrtka
Helicoverpa armigera, Južna plodovrtka
Cassida rubiginosa, Čeladnik
Cassida rubiginosa, Čeladnik
Sparganothis pilleriana, Trsni sukač
Sparganothis pilleriana, Trsni sukač
Sparganothis pilleriana, Trsni sukač
Sparganothis pilleriana, Trsni sukač
Meloidogyne incognita
Meloidogyne incognita
Ditylenchus dipsaci, Stebelna ogorčica
Ditylenchus dipsaci, Stebelna ogorčica
Macrosiphum (macrosiphum) rosae, Listna šipkova uš
Macrosiphum (macrosiphum) rosae, Listna šipkova uš
Altica oleracea, Kalunin bolhač
Altica oleracea, Kalunin bolhač
Curculio canescens, Mali pesni rilčkar
Curculio canescens, Mali pesni rilčkar
Myzus persicae, Siva breskova uš
Myzus persicae, Siva breskova uš
Helicoverpa armigera, Južna plodovrtka
Helicoverpa armigera, Južna plodovrtka
Idaea emarginata, Pediček
Idaea emarginata, Pediček
Bedellia somnulentella
Bedellia somnulentella
Lygocoris (lygocoris) pabulinus, Listna stenica
Lygocoris (lygocoris) pabulinus, Listna stenica
Philaenus spumarius, Navadna slinarica
Philaenus spumarius, Navadna slinarica
Peribalus (peribalus) strictus, Ščitasta stenica
Peribalus (peribalus) strictus, Ščitasta stenica
Autographa gamma, Glagolska sovka
Autographa gamma, Glagolska sovka
Ceuthorhynchus seriatus
Ceuthorhynchus seriatus
Curculio paraplecticus
Curculio paraplecticus
Chloromyia formosa, Stratiomida
Chloromyia formosa, Stratiomida
Chloromyia formosa, Stratiomida
Chloromyia formosa, Stratiomida
Malachius bipustulatus, Malahitni cvetni hrošč
Malachius bipustulatus, Malahitni cvetni hrošč
Chiasmia clathrata, Mreževček
Chiasmia clathrata, Mreževček
Lagria hirta, Dolgočleni hrošč
Lagria hirta, Dolgočleni hrošč
Myzus persicae, Siva breskova uš
Myzus persicae, Siva breskova uš
Myzus persicae, Siva breskova uš
Myzus persicae, Siva breskova uš
Myzus persicae, Siva breskova uš
Myzus persicae, Siva breskova uš
Myzus persicae, Siva breskova uš
Myzus persicae, Siva breskova uš
Meligethes
Meligethes
Oxythyrea funesta, Lisasta minica
Oxythyrea funesta, Lisasta minica
Cercopis sanguinolenta, Velika črna slinarica
Cercopis sanguinolenta, Velika črna slinarica
Meligethes
Meligethes
Malachius
Malachius
Longitarsus nasturtii
Longitarsus nasturtii
Malachius
Malachius
Acronicta (viminia) rumicis, Kislična sovka
Acronicta (viminia) rumicis, Kislična sovka
Cassida rubiginosa, Čeladnik
Cassida rubiginosa, Čeladnik
Cassida rubiginosa, Čeladnik
Cassida rubiginosa, Čeladnik
Podagrica malvae
Podagrica malvae
Cassida rubiginosa, Čeladnik
Cassida rubiginosa, Čeladnik
Rivula sericealis
Rivula sericealis
Meligethes
Meligethes
Spilosoma lubricipeda, Pestrin
Spilosoma lubricipeda, Pestrin
Spilosoma lubricipeda, Pestrin
Spilosoma lubricipeda, Pestrin
Spilosoma lubricipeda, Pestrin
Spilosoma lubricipeda, Pestrin
Spilosoma lubricipeda, Pestrin
Spilosoma lubricipeda, Pestrin
Lygocoris (lygocoris) pabulinus, Listna stenica
Lygocoris (lygocoris) pabulinus, Listna stenica
Oxythyrea funesta, Lisasta minica
Oxythyrea funesta, Lisasta minica
Oxythyrea funesta, Lisasta minica
Oxythyrea funesta, Lisasta minica
Oxythyrea funesta, Lisasta minica
Oxythyrea funesta, Lisasta minica
Rivula sericealis
Rivula sericealis
Meligethes
Meligethes
Cercopis sanguinolenta, Velika črna slinarica
Cercopis sanguinolenta, Velika črna slinarica
Subcoccinella vigintiquatuorpunctata, Štiriindvajsetpikčasta polonica
Subcoccinella vigintiquatuorpunctata, Štiriindvajsetpikčasta polonica
Mamestra brassicae, Kapusova sovka
Mamestra brassicae, Kapusova sovka
Helicoverpa armigera, Južna plodovrtka
Helicoverpa armigera, Južna plodovrtka
Helicoverpa armigera, Južna plodovrtka
Helicoverpa armigera, Južna plodovrtka
Cicadella viridis, Zeleni škržatek
Cicadella viridis, Zeleni škržatek
Cicadella viridis, Zeleni škržatek
Cicadella viridis, Zeleni škržatek
Eurydema (eurydema) oleracea, Kapusova stenica
Eurydema (eurydema) oleracea, Kapusova stenica
Nezara viridula, Zelena smrdljivka
Nezara viridula, Zelena smrdljivka
Nezara viridula, Zelena smrdljivka
Nezara viridula, Zelena smrdljivka
Nezara viridula, Zelena smrdljivka
Nezara viridula, Zelena smrdljivka
Spilosoma lubricipeda, Pestrin
Spilosoma lubricipeda, Pestrin
Spilosoma lubricipeda, Pestrin
Spilosoma lubricipeda, Pestrin
Spilosoma lubricipeda, Pestrin
Spilosoma lubricipeda, Pestrin
Tetranychus urticae, Hmeljev rdeči pajek
Tetranychus urticae, Hmeljev rdeči pajek
Tetranychus urticae, Hmeljev rdeči pajek
Tetranychus urticae, Hmeljev rdeči pajek
Aulacorthum (aulacorthum) solani, Zelena krompirjeva uš
Aulacorthum (aulacorthum) solani, Zelena krompirjeva uš
Oxythyrea funesta, Lisasta minica
Oxythyrea funesta, Lisasta minica
Cryptosiphum nerii, Oleandrova uš
Cryptosiphum nerii, Oleandrova uš
Aphis (aphis) fabae, Črna fižolova uš
Aphis (aphis) fabae, Črna fižolova uš
Alternaria allii, Črna listna pegavost krompirja
Alternaria allii, Črna listna pegavost krompirja
Chloromyia formosa, Stratiomida
Chloromyia formosa, Stratiomida
Chloromyia formosa, Stratiomida
Chloromyia formosa, Stratiomida
Aphis (aphis) craccivora
Aphis (aphis) craccivora
Myzus persicae, Siva breskova uš
Myzus persicae, Siva breskova uš
Autographa gamma, Glagolska sovka
Autographa gamma, Glagolska sovka
Macrosiphum (macrosiphum) rosae, Listna šipkova uš
Macrosiphum (macrosiphum) rosae, Listna šipkova uš
Oedemera (oedemera) nobilis, Debelonoga travnica
Oedemera (oedemera) nobilis, Debelonoga travnica
Malachius bipustulatus, Malahitni cvetni hrošč
Malachius bipustulatus, Malahitni cvetni hrošč
Lagria hirta, Dolgočleni hrošč
Lagria hirta, Dolgočleni hrošč
Eurydema (eurydema) oleracea, Kapusova stenica
Eurydema (eurydema) oleracea, Kapusova stenica
Chiasmia clathrata, Mreževček
Chiasmia clathrata, Mreževček
Agrotis segetum, Ozimna sovka
Agrotis segetum, Ozimna sovka
Lacanobia (diataraxia) oleracea, Zelenjadna sovka
Lacanobia (diataraxia) oleracea, Zelenjadna sovka
Lacanobia (diataraxia) oleracea, Zelenjadna sovka
Lacanobia (diataraxia) oleracea, Zelenjadna sovka
Mamestra brassicae, Kapusova sovka
Mamestra brassicae, Kapusova sovka
Mamestra brassicae, Kapusova sovka
Mamestra brassicae, Kapusova sovka
Dodaj komentar:
captcha y =
SQL processing 139,Page generated in 1075 miliseconds